Reklamy - SEM!!!
Zápis SB - ZDE
Prosím hlasujte - TADY

Leden 2009

Legrační zvířátka

28. ledna 2009 v 18:01 | petra99 |  :)Zvířata

Joey Tribbiani (Matt Le Blanc)

28. ledna 2009 v 17:52 | petra99 |  Role
Matt Le Blanc
Joey Tribbiani
Oslovit slečnu větou "jak to jde", strávit s ní noc a už jí nezavolat? To je zkrátka Joey.
Pokud jde o jídlo, rozhodně se s vámi nerozdělí. Kdyby si musel vybrat, vzdal by se jídla nebo sexu? "Namazal bych si holky na chleba!"
Joey je herec. I když kromě seriálu Dny našeho života v ničem pořádně nehrál. Přátelé ho ale vždy podrželi... jak duševně, tak finančně. Je totiž permanentně zadlužený, avšak všichni po čase předstírají, že už jim vše vrátil. A Joey zase předstírá, že rozumí všemu, o čem si ostatní povídají :-)

Ross Geller (David Schwimmer)

28. ledna 2009 v 17:51 | petra99 |  Role
David Schwimmer
Ross Geller
Slušňák Ross je vědec, mluví spisovně, miluje Rachel a pořád si někoho bere.
Je tak trochu smolař. Jeho první manželka, se kterou má syna Bena, zjistila, že je lesbička.
Ross má smysl pro humor, ale pouze do chvíle, dokud nejde o jeho největší zálibu - paleontologii. Na dinosaury nedá dopustit.
Již od střední školy má slabost pro Rachel. Jejich vztah je jako z pohádky, avšak v tom nejlepším jim ho vždy něco překazí...

Chandler Bing (Matthew Perry)

28. ledna 2009 v 17:50 | petra99 |  Role
Matthew Perry
Chandler Bing
Chandler je mistr vtipu. Jde mu to samo, občas ani nechce, zkrátka ať uděláte cokoliv, neodpustí si vtipnou poznámku.
Dlouhou dobu bydlel ve svém bytě s Joeym, kterého prakticky živil, sledoval s ním Pobřežní hlídku a choval kuře a kachnu.
Má panickou hrůzu z odpovědnosti, ale i přesto si vzal Monicu, s kterou dokonce adoptoval dvojčata.

Phoebe Buffay (Lisa Kudrow)

28. ledna 2009 v 17:48 | petra99 |  Role
Lisa Kudrow
Phoebe Buffay
Tak trochu praštěná Phoebe se dívá na svět s nadhledem a v každé situaci si poradí po svém. Je přesvědčena, že žije svůj již několikátý život a každému vypráví svůj příběh o nešťastném dětství.
Nejraději by všem vyčetla z ruky jejich osud nebo alespoň vysvětlila co je "správné". Sama přitom porodila svému bratrovi trojčata.
Nikdo nehraje na kytaru a nezpívá tak špatně jako Phoebe. Její originální písně se ale staly v kavárně Central Perk tradicí.

Rachel Green (Jennifer Aniston)

28. ledna 2009 v 17:47 | petra99 |  Role
Jennifer Aniston
Rachel Green
Rachel se objevila mezi Přáteli po tom, co utekla z vlastní svatby se zubařem Barrym. Byla rozmazlená holčička s tatínkovými kreditkami v kapse. Díky Přátelům ale začala pracovat jako číšnice v kavárně Central Perk a později se dostala až k vysněnému módnímu návrháři Ralphu Laurenovi.
V průběhu celého seriálu se složitě vyvíjí vztah s Rossem, s kterým má nakonec holčičku Emmu.

Monica Geller (Courteney Cox)

28. ledna 2009 v 17:46 | petra99 |  Role
Courteney Cox
Monica Geller
Monica je šéfkuchař a organizátor. Je posedlá uklízením. Všechno má své místo a plán, fotky v albu jsou seřazeny podle nejpřísnějších pravidel - nezkoušejte je vyndavat... a když, tak za okraje!
Stěhujete se? Monica vše ráda zorganizuje :-)
Jejím snem je drahá velkolepá svatba, které se po dlouhém vztahu s Chandlerem skutečně dočká.

Přátelé

28. ledna 2009 v 17:44 | petra99 |  O seriálu


Americká situační komedie o šesti mladých lidech, která se odehrává převážně na Manhattanu ve dvou sousedních bytech a kavárně Central Perk, nemá žádný složitý příběh, ale je založena na humorných dialozích Rachel, Moniky, Phoebe, Chandlera, Rosse a Joeyho. Každý z Přátel je něčím typický a na tom je v podstatě seriál postaven.
Seriál Friends je jedním z nejúspěšnějších sitcomů na světě. Vysílá se ve více než 100 zemí a získal desítky ocenění včetně Emmy či People's Choice.


Můj mobil

10. ledna 2009 v 10:18 | petra99

⇓ Základní informace o telefonu

Název modelu:
Sony Ericsson Z710i

Kategorie:
stylový telefon

Datum uvedení na trh:
2006

Sítě:
GSM Tri Band

Operační systém:
ne

Velikost:
88 × 48 × 25 mm (101g)

Displej(e):
vnitřní: 30 x 38 mm (176 × 220 bodů) a vnější 26 x 26 mm (128 × 128 bodů)

Baterie:
Li-Ion

Max. v pohotovosti:
350 h

Max. doba hovoru:
600 min

Paměť:
10 MB + Memory Stick Micro

Funkce adresáře:
lze SIM a vnitřní najednou, vícepoložkový seznam

Zprávy:
SMS, dlouhé SMS, rychlé psaní SMS v češtině (T9 nebo jiné), MMS, e-mailový prohlížeč

Možnosti vyzvánění:
vyzváněcí profily, odlišení volajících zvoněním

Druhy vyzvánění:
MP3, WMA, AAC, vibrace, polyfonní (72 hlasů)

Funkce PDA:
kalendář, opakované události v kalendáři, úkoly, poznámky, synchronizace, kalkulačka, minutka, stopky, diktafon

Budík:
ano, opakovaný, i při vypnutém telefonu

Datové funkce:
SIM Toolkit, HW modem, wap, prohlížeč internetu, EDGE, GPRS (třída 10: 4/2)

Rozhraní:
USB, infraport, Bluetooth

Multimédia:
Java, obrázky na displej, přehrávání audia, přehrávání videa, FM rádio

Fotoaparát:
integrovaný, video (krátké), video, samospoušť, 2 Mpx

Další vlastnosti:
videotelefonování

Kde koupit:
Supertelefony.czgigamobily.czSonyEricsson-Shop.czMobily-3nity.czHypermobil.czAlfamobil.czMobilkurýr.cz
Další informace: Véčkový telefon od společnosti Sony Ericsson je vybaven rádiem, hudebním přehrávačem a dalšími multimediálními funkcemi. USB Mass Storage je nová funkce pro přenos dat. Telefon s rozměry 88 × 48 × 25 mm a váha 101 gramů. Telefon má integrovaný fotoaparát s rozlišením 2 Mpx se samospouští.

FOTOGRAFIE:

1 RYCHLOVKA!!!!!!!!!!!

8. ledna 2009 v 14:14 | petra99 |  :)Rychlovky a Bleskovky

1 RYCHLOVKA!!!!!!!!!!

(5 NEJRYCHLEJŠÍCH ZÍSKÁ CENU)

 • Kolik ti je?
 • Jak se máš?
 • Kolik máš kamarádů?
 • Jaký je tvůj nejoblíbenější předmět?

 • Nejoblíbenější číslo?
 • Nejhorší známka ve škole?
 • Nejoblíbenější předmět?
 • Nejoblíbenější jídlo?
 • KFC nebo Mcdonald?
 • Táta nebo máma?

Co musíš udělat aby jsi dostala diplom?!
 1. Odpověděd na otázky do komentářů
 2. Napsat e-mail!!!!!!!!!!!!!!!


Ashley Tisdale

6. ledna 2009 v 14:15 | petra99 |  :)Ashley Tisdale
Jméno: Ashley Tisdale
Povolání: Modelka,herečka,zpěvačka
Datum narození: 02.07.1985
Místo narození: West Deal,New Jersey
Znamení: Rak

Ashley Tisdale - Život

Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se "The Suite Life of Zack and Cody". Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se "The Suite Life of Zack and Cody".
Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu "High School Musical", který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I've been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze "Kiss the girl" bude na speciálním DVD "The little Mermaid".
Ashleyiny herecké kredity také obsahují film "Donnie Darko", kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech "Nathan's Choice", "Mayor of Oyster Bay" a "the Howie Mandel Pilot". Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu "Kim Possible a "Phineas and Ferb".
Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles. Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu "High School Musical", který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I've been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze "Kiss the girl" bude na speciálním DVD "The little Mermaid".
Ashleyiny herecké kredity také obsahují film "Donnie Darko", kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech "Nathan's Choice", "Mayor of Oyster Bay" a "the Howie Mandel Pilot". Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu "Kim Possible a "Phineas and Ferb".
Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles.

Ashley Tisdale - Rodina

Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: Starší sestra JenVanessa Anne Hudgens

6. ledna 2009 v 14:03 | petra99 |  :)Vanessa Anne Hudgens
Vanessa Hudgens, celým jménem Vanessa Anne Hudgens se narodila 14.12.1988 v Salinase(California). Vanessa je známa americká herečka a zpěvačka, která debutovala v americkém showbiznise v roku 2003 ve filmu Thirteen, no to ještě netušila, že zaručený úspěch ji čeká až ve filmu High School Musical.

Vanessa Hudgens - Biografie

Vanessa, jak už víte má 18 let, mladší sestru Stellu Hudgens, která je také herečka. Její rodiče se jmenují Greg Hudgens a Gina Guangco. Vanessa ukončila studium v 7. ročníku a od té doby se učila doma.

Vanessa Hudgens - Film a TV

Vanessa začala vystupovat před lidmi, když jí bylo 8 let. Nejprve začínala reklamami, za nedlouho přišla úloha Noel ve filmu Thirteen, potom úloha ve filmu Thunderbirds a nakonec v TV seriálech Disney Channel: The Suite Life of Zac and Cody, Still Standing, Quintuplets…A pak to přišlo….Návrh na účinkování v High School Musical. Vanessa dostala úlohu Gabrielly až po kastingu kde přesvědčila svou písní Angels od Jessicy Simpson. V tu chvíli ještě nikdo netušil, že to bude taký velký hit v celé Amerce… alei Evropě! Vanessa si zahrála po boku Ashley Tisdale, Zaca Efrona, Monique Coleman, Lucasa Grabeela a dalších jiných herců. 17.srpna vyšel v Americe druhý díl tohoto filmového megahitu, který sledovala neskutečných 17 miliónů lidí !!!
(Vanessa jako Gabriella ve filmu HSM)Vanessa Hudgens Životopis - Hudba

Vanessino debutové album V vyšlo v září 2006. Vanessa ho nahrála v Hollywood records a jejím prvním singlem i videoklipem byla píseň Come Back To Me. Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Zac Efron

6. ledna 2009 v 13:51 | petra99 |  Celebrity

Zac Efron - Údaje

Jméno: Zachary David Alexander Efron
Datum narození: 18. 10. 1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy
Přezdívka: Zac
Rodiče: David a Starla
Sourozenci: bratr Dylan
Povolání: herec, zpěvák
Výška: 1,75m
Mazlíčci: Siamská kočka, Dva psi Australští ovčáci
Oblíbené jídlo: Sushi,Exotické jídlo
Lechtivý: Ano
Alergický: Ne

Zac Efron - Život

Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.
Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney.)
Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Druhé pokračování tohoto filmu je plánováno na konec roku 2007. Předtím se ale Zac Efron objeví v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray.

Zac Efron - Filmografie

The big wide world of Carl Laemke - Pete Laemke (2003)
ER - Luke Tomello (2003)
The Guardian - Bobby Neville (2004)
Miracle run - Steven Morgan (2004)
CSI: Miami - Seth Dawson (2005)
The Derby Stallion - Patrick McCardle (2005)
Summerland - Cameron Bale (2005)
Navy NCIS: Naval criminal investigative service - Danny (2006)
High school musical - Troy Bolton (2006)
The Suit life of Zac and Cody - Trevor (2006)
Heist - roznašeč pizzy (2006)
High school musical 2 - Troy Bolton (2007)
Hairspray (2007)
High school musical 3 - Troy Bolton (2008)